МАКАРОВА КАТЕРИНА
випускниця 2017 року
Переможниця:
- Всеукраїнської учнівської олімпіади з німецької мови (IV етап 2017 р. диплом 3 ступеня, 2015 - учасниця; III етап 2015, 2016, 2017 роки - дипломи 1 ступеня).
- всеукраїнського конкурсу Гете-Інституту "Schlaue Tester", отримала стипендію Гете-Інституту на 3-недільний мовний курс в Німеччині (2016);
- Каразінського коллоквіуму (диплом 1 ступеня, 2017.
Учасниця:
- екологічного проекту "Чисті води", отримала стипендію Гете-Інституту на участь у І міжнародній екологічній конференції "Школа за екологію" (2015);
- всесвітнього форуму "Welt - klasse!" (Берлін, 2016);
- програми "Gastschüler in Deutschland" (2016);
Успішно здала мовний іспит Гете-Інституту рівня В2, іспит TestDaF.
КУДРІНОВА ГАННА
випускниця 2017 року
Переможниця:
- Всеукраїнської учнівської олімпіади з німецької мови (IV етап 2014 - учасник, 2015 р. диплом 3 ступеня, III етап 2015 р. - диплом 1 ступеня, 2017 р. - диплом 3 ступеня).
- міжнародного конкурсу "Сліди другої світової війни", який проводився на сайті www.pasch-net.de (5 місце, 2015);
- всеукраїнського конкурсу Гете-Інституту "Мої мрії", отримала стипендію Гете-Інституту на 3-недільний мовний курс в Німеччині (2016);
- Каразінського коллоквіуму (диплом 3 ступеня, 2015)
Учасниця
- регіонального етапу міжнародного конкурсу "Молодь дебатує" (2015)
- воркшопу "Zeitungsworkshop: Journalismus und Medien in der heutigen Ukraine" (2016).
Успішно здала мовний іспит Гете-Інституту рівня В2.
ТУРЧАНІНОВА ЄЛИЗАВЕТА
випускниця 2017 року
Переможниця:
- Всеукраїнської учнівської олімпіади з німецької мови (IV етап 2013, 2014 р. - дипломи 3 ступеня, III етап 2013, 2014 роки - диплом 1 ступеня);
- всеукраїнського конкурсу Гете-Інституту "Казки братів Грімм" (2013). Отримала стипендію Гете-Інституту на 3-недільний мовний курс в Німеччині (2013).
Успішно здала мовний іспит Гете-Інституту рівня С1 (2014)
СІМАКОВА МАРИНА
випускниця 2013 року
Переможниця:
- Всеукраїнської учнівської олімпіади з німецької мови (IV етап 2012, 2013 р. учасниця, III етап 2012 - диплом 2 ступеню, 2013 р. - диплом 1 ступеня);
- Каразінського коллоквіуму (диплом 2 ступеня, 2012).
Учасниця воркшопу "Пісні та концерти" (кривий Ріг, 2012).
Успішно здала мовний іспит Гете-Інституту рівня С1 (2013).
СУШЕВА АНІТА
випускниця 2014 року
Переможниця:
- Всеукраїнської учнівської олімпіади з німецької мови (III етап 2014 р. диплом 3 ступеня);
- міжнародного конкурсу "Umwelt ist Zukunft", який було проведено на сайті www.pasch-net.de (5 місце, 2014);
- міжнародного конкурсу організації YFU та Гете-Інституту "Blickwechsel - ein Jahr in Deutschland" (приз - стипендія на навчання у Німеччині протягом року, 2014);
- всеукраїнського конкурсу "Стань учасником академії МІНТ в Київі", 2014;
- обласного конкурсу перекладів від ФІМ ДонНУ (2 етап, диплом 1 ступеня, 2013)
Учасниця всеукраїнських воркшопів "Mathematik zum Anfassen", "Дорогою казокк братів Грімм".
Успішно здала мовний іспит Гете-Інституту рівня С1 (2014)
КРАСОВСЬКА НАТАЛЯ
випускниця 2013 року
Переможниця:
- Всеукраїнської учнівської олімпіади з німецької мови (III етап 2013 р. диплом 3 ступеня);
- Каразінського коллоквіуму (диплом 2 ступеня, 2013);
- Переможниця всеукраїнського конкурсу Гете-Інституту "Umweltschutz heute", отримала стипендію Гете-Інституту на 2-недільний мовний курс в Карпатах (2012).
Успішно здала мовний іспит Гете-Інституту рівня С1 (2013)
МАНДРА ГАЛИНА
Випускниця 2017 р.
Переможниця Всеукраїнської учнівської олімпіади з німецької мови (III етап 2016 р. - диплом 2 ступеня).
Учасниця регіонального етапу міжнародного конкурсу "Молодь дебатує" (2016, 2017)
Учасниця всесвітнього форуму "Welt - klasse!" (Берлын, 2016)
Успішно здала мовний іспит Гете-Інституту рівня С1 (2016), екзамени TesDaF, Test AS (2017).
СЛЕПЧИК ІЛОНА
випускниця 2013 р.
Переможниця Всеукраїнської учнівської олімпіади з німецької мови ( III етап 2012 - диплом 2 ступеня).
учасниця воркшопу "Пісні та концерти" (Кривий Ріг, 2012);
Успішно здала мовний іспит Гете-Інституту рівня С1 (2013)
ГЕРАСИМЕНКО ЛЮДМИЛА
випускниця 2013
Переможниця:
- Всеукраїнської учнівської олімпіади з німецької мови (III етап 2013 р. диплом 3 ступеня);
- Каразінського коллоквіуму (диплом 2 ступеня, 2012).
Учасниця воркшопу "Пісні та концерти" (кривий Ріг, 2012).
Успішно здала мовний іспит Гете-Інституту рівня С1 (2013)
ЗАПОРОЖЕЦЬ АРИНА
учениця ММЛ (11 клас)
Переможниця Всеукраїнської учнівської олімпіади з німецької мови (III етап 2016 р. - диплом 2 ступеня, 2017 р. - диплом 1 ступеня)
Успішно здала мовний іспит Гете-Інституту рівня В1 (2017)
РОЗА МАРІЯ
учениця ММЛ (11 клас)
Переможниця Всеукраїнської учнівської олімпіади з німецької мови (III етап 2016 р. - диплом 3 ступеня
Успішно здала мовний іспит Гете-Інституту рівня В1 (2017)
ТІТОВА ДАР'Я
учениця ММЛ (11 клас)
Переможниця Всеукраїнської учнівської олімпіади з німецької мови (III етап 2016, 2017 р. - диплом 3 ступеня)
Учасниця всесвітнього форуму "Welt - klasse!" (Берлін, 2016).
Учасниця програми "Gastschüler in Deutschland"(2016).
Успішно здала мовний іспит Гете-Інституту рівня В1 (2017)
СОСНОВСЬКА МАРІЯ
учениця ММЛ
Переможниця Всеукраїнської учнівської олімпіади з німецької мови (III етап 2017 р. - диплом 3 ступеня).
Учасниця екологічного проекту "Здоровий ґрунт", отримала стипендію Гете-Інституту, учасник еко-табору в Німеччині (2016 р.).
Успішно здала мвний іспит Гете-Інституту рівня В1
РЕРІХ ІРМА
випускниця 2017 року.
Переможниця Всеукраїнської учнівської олімпіади з німецької мови (III етап 2016 р. - диплом 3 ступеня).
Учасниця екологічного проекту "Чисті води", отримала стипендію Гете-Інституту на участь у І міжнародній екологічній конференції "Школа за екологію" (2015 р.)
Учасниця воркшопу "Zeitungsworkshop: Journalismus und Medien in der heutigen Ukraine" (2016).
Успішно здала мовний іспит Гете-Інституту рівня В2 (20160
ЗОЗУЛЯ ФАЇНА
випускниця 2014
Переможниця всеукраїнського конкурсу Гете-Інституту "Казки братів Грімм" (2013).
Отримала стипендію Гете-Інституту на 3-недільний мовний курс в Німеччині (2013)
Успішно здала мовний іспит Гете-Інституту рівня В2 (2014).
КУЗНЕЦОВА АНАСТАСІЯ
випускниця 2017 р.
Переможниця:
- всеукраїнського конкурсу Гете-Інституту "Schlaue Тester", отримала стипендію Гете-Інституту на 3-недільний мовний курс в Німеччині (2016).
- всеукраїнського конкурсу Гете-Інституту "Історія моєї родини", отримала стипендію Гете-Інституту на недільний семінар в Німеччині (2016).
Учасниця МІНТ-Академії в Київі (2014)
Успішно здала мовний іспит Гете-Інституту рівня В1 (2016)
КОРЗУН ОЛЕКСАНДРА
випускниця 2017 року
Переможниця Всеукраїнської учнівської олімпіади з німецької мови (III етап 2016 р. - диплом 3 ступеня).
Успішно здала мовний іспит Гете-Інституту рівня В2 (2017)
ПОСЬ МАРГАРИТА
учениця ліцею у 2011-2016 р. (9 клас)
Переможниця Всеукраїнської учнівської олімпіади з німецької мови (III етап 2016 р. - диплом 1 ступеня).
Учасниця екологічного проекту "Чисті води", отримала стипендію Гете-Інституту, учасник еко-табору в Німеччині (2015 р.).
Учасниця МІНТ-кадемії в Київі (2016)
Успішно здала мовний іспит Гете-Інституту рівня В1 (2015)
ПОНОМАРЕНКО КАТЕРИНА
Випускниця 2017 року
Учаниця програми Gastschüler in Deutschland.
Успішно здала мовний іспит Гете-Інституту рівня В2 (2017)
ПАРАПІНСЬКА ВЕРОНКА
учениця ММЛ (11 клас)
Переможниця Всеукраїнської учнівської олімпіади з німецької мови (III етап 2016 р. - диплом 3 ступеня).
Учасниця екологічного проекту "Здоровий ґрунт", отримала стипендію Гете-Інституту, учасник еко-табору в Німеччині (2016 р.).
Учасниця програми "Gastschüler in Deutschland"(2017)
Успішно здала мовний іспит Гете-Інституту рівня В1 (2016)
МОНАСТИРНА ОЛЬГА Випускниця 2017 року
Переможниця всеукраїнського конкурсу Гете-Інституту "Sprachgeschwister",
отримала стипендію Гете-Інституту на 3-недільний мовний курс в Німеччині (2016).
Успішно здала мовний іспит Гете-Інституту рівня В2 (2017)
ВІНІОСОВ РОМАН
Випускник 2017 року
Переможець всеукраїнського конкурсу Гете-Інституту "Sprachgeschwister", отримав стипендію Гете-Інституту на 3-недільний мовний курс в Німеччині (2016).
Учасник екологічного проекту "Чисті води", отримав стипендію Гете-Інституту на участь у І міжнародній екологічній конференції "Школа заекологію" (2015 р.).
Успішно здав мовний іспит Гете-Інституту рівня В1 (2016)
ШЕЛГУНОВА КАТЕРИНА
учениця ММЛ (9 клас)
Переможниця:
- Фотоконкурсу на вебсайті www.pasch-net.de «Чемпіонат Європи з футболу» (4 місце, 2014 р.);
- міжнародного конкурсу "Essen weltweit", який було проведено на сайті www.pasch-net.de (4 місце, 2016);
- міжнародного конкурсу "Begegnung mit Osteuropa" (2016);
Учасниця програми "Gastschüler in Deutschland"(2017)
ПАВЛЕНКО ПОЛІНА
Ученця ММЛ (9 клас)
Переможниця всеукраїнського конкурсу Гете-Інституту "Meine Erfindung", отримала стипендію Гете-Інституту на участь у 2-недільному молодіжному еко-таборі в Литві (2017).
Переможниця конкурсу "Begegnung mit Osteuropa" (2016)
ЗИМЕНКО ТАІСІЯ
Учениця ММЛ (9 клас)
- міжнародного конкурсу "Begegnung mit Osteuropa" (2017);
Успішно здала мовний іспит Гете-Інституту рівня В1 (2017)
ХОХЛОВА КСЕНІЯ
випускниця 2017
Переможниця всеукраїнського конкурсу Гете-Інституту "Спорт в моєму житті", отримала стипендію Гете-Інституту на 3-недільний мовний курс в Німеччині (2013).
Успішно здала мовний іспит Гете-Інституту рівня В1 (2016)
СЛЄПКАНЬОВА ДАР'Я
Випускниця 2014 року.
Переможниця всеукраїнського конкурсу Гете-Інституту "Umweltschutz heute", отримала стипендію Гете-Інституту на 3-недільний мовний курс в Німеччині (2012).
Переможниця всеукраїнського конкурсу "Стань відомим з Хубер" (диплом 2 ступеню, 2012);
учасниця воркшопу "Global Films" (2012)
Успішно здала мовний іспит Гете-Інституту рівня В2 (2014)
КАМЕНЬОК ЗЛАТА
Учениця ММЛ (9 клас)
Успішно здала мовний іспит Гете-Інституту рівня В1 (2017)
СІРИЧЕНКО ЛЮДМИЛА
Учениця ММЛ 11 клас
Переможниця всеукраїнського конкурсу Гете-Інституту "Meine Еrfindung", отримала стипендію Гете-Інституту на 3-недільний мовний курс в Німеччині (2017).
Учасниця програми "Gastchüler in Deutschland"
Успішно здала мовний іспит Гете-Інституту рівня В1 (2017)